Estonia/Eesti

IirisSIirisS EstoniaPosts: 8
Tere!

Ma olen kindel, et ka Eestis pesitseb mõni nerdfighter ja seega ei anna ma veel alla, et neid leida. 
Nii et kui sa oled Eestis elav või eesti keelt rääkiv nerdfighter jäta endast siia teemase jälg. Võiks teha ka Eesti kogunemisi, arutada huvitavate teemade üle  ja teha koos projekte, mis teeksid maailmast veidi parema koha :)

Journey would say that I'm Just a small town girl, livin' in a lonely world.

Comments

• EvelinKEvelinK Posts: 1
    Hei, hei!

Nägin su postitust, ning mõtlesin endast jälje jätta. Päris tore on leida siin eestlasi. (Mõne nädala eest nägin inimesi nerdfighterlike t-särkidega :D)

• IirisSIirisS EstoniaPosts: 8
    Hei!
    Kui meeldiv, peale aastat tühjusesse hõikamist, leidis keegi mu üles :D Võiks edasi suhelda, sest eesti nerdfighterid on haruldane asi ja ma tahaks neid võimalikult palju teada :)

• duckyduckyduckyducky Posts: 1
    Haha, internetis tuhlamisest on kasu ka, nagu näha. Möödas on rohkem kui aasta, kas otsid ikka veel nerdfightereid :D?
  • tuuliletuulile Posts: 1
    Tere!

Minagi ei ole just tihe antud lehe külastaja ning seega selle lehe foorumist teadmatuses :D

Minagi olen mõelnud kas Eestis üldse on Nerdfightereid ja kuidas nendeni jõuda. Haarasin härjal sarvist ning saan nüüd kõiki huvilisi kutsuda 25.09 kell 18 Tallinna Keskraamatukokku Eesti esimesele nerdfighterite kogunemisele. Lähemalt võib küsida minu käest. Ka kõik ettepanekud on oodatud. DFTBA

• IirisSIirisS EstoniaPosts: 8
    Unustan pidevalt ära selle foorumi, aga kui keegi tahab Eesti nerdfighteritest suhelda, siis võib vabalt mulle fb's kirjutada, nimi on Iiris Savik :D

Sign In or Register to comment.