עברית

imarielleimarielle Posts: 356 Mod
שלים לכולם!

Let's be friends!  Message me if you need anything!

Comments

• היוש!
  • GaviGavi Posts: 3
    edited November 2012
    הצטרפתם כבר לקבוצה של ישראל בפייסבוק?

by Gavi
  • bellefatcatbellefatcat Posts: 1
    שלום
  • strandcorestrandcore Posts: 242 ✭✭
    היי :)
    :)
  • imarielleimarielle Posts: 356 Mod
    מאיפה כולם? אני מארצות הברית אבל גרתי בכבר סבא, בת ים, וירושלים לפני שנים. עכשיו אני לומדת בבוסטון. אני יכולה להיות בישראל בקיץ
  • גם אני מארצות הברית, מכליפורניה. למדתי עברית בבית ספר ולפני פסח האחרנון הכיתה שלי הלך לישראל ביחד.
  • EyoreEyore Posts: 176 ✭✭
    שלום!! אני נולדתי בישראל, אבל לצערי הרב אני עברתי דירה לפני המון שנים ועכשיו גר בבוסטון. אני מתקוון לחזור לעשות צבא, אבל ניראה מה קורה....
    Hey! I go by Eyore (only one 'e'). I spend chatting in the awesome IRC the Nerdfighteria Network put up. I also like ALL the Sci-Fi and fantasy stuffs!
    OMNOMNOMCOOKIES
    365nerds: A project to post a video every day of the year
    Sign up here :: Read about it here :: Join our Facebook page
    Nerd count: 273/365
    Eyore said:
    שלום!! אני נולדתי בישראל, אבל לצערי הרב אני עברתי דירה לפני המון שנים ועכשיו גר בבוסטון. אני מתקוון לחזור לעשות צבא, אבל ניראה מה קורה....
    איפה בבוסטון? גם אני בבוסטון! את בקבוצה בוסטון בפייסבוק? 

אני לא משתמש בפייסבוק... יש דרך לדבר קצת יותר בפרתי? אני לא בתוח שאני רוצה לספר לכל העולם איפה אני גר
    אה, ואני בן, אז *אתה :P
    Hey! I go by Eyore (only one 'e'). I spend chatting in the awesome IRC the Nerdfighteria Network put up. I also like ALL the Sci-Fi and fantasy stuffs!
    OMNOMNOMCOOKIES
    אה סליחה!
    ואין דאגות אני רק תוהה. אני חדש בבוסטון ורק יודעת מעטים נרדפייטרים* בבוסטון. אני אעשה את קבוצה לכאן כדי לכתוב על אירועים בבוסטון לאנשים כמוך שלא משתמשים בפייסבוק.

*that was my attempt at spelling nerdfighters in hebrew in case that was completely wrong lol
  • NucleusDawnNucleusDawn Posts: 88 ✭✭
    היי... הופתעתי לטובה לראות פה פורום גם בעברית.
    מגניב לגמרי :)

@imarielle, אייתת נרדפייטרים מושלם.

@Eyore, אני לא רוצה שנכנס לדיוני פוליטיקה וכאלה, אבל בתור מישהו שהיה קצין בצבא, אני ממליץ לך בחום לא להתגייס לצה"ל בחיים.
    זה ארגון באמת רקוב ונוראי והדבר היחיד שהם יעשו זה לשאוב ממך awesome ולא לתת שום דבר בחזרה.
    אם אתה עושה את זה בגלל שאת ציוני ורוצה לתרום למדינה, אני מוכן להתחייב בפניך שיש דרכים הרבה יותר טובות.
    מה שלא תחליט, המון בהצלחה :)
    "Nitwit! Blubber! Oddment! Tweak!"
    edited November 2012
    אני בהכלת מסקים שעדיף לא להכנס לפוליטיקה, אבל עם אתה רוצה אני ישמח לדבר אתך על זה בפ-ם כדי לא להפריע לכולם
    by Eyore
    OMNOMNOMCOOKIES
    Eyore said:
    אני בהכלת מסקים שעדיף לא להכנס לפוליטיקה, אבל עם אתה רוצה אני ישמח לדבר אתך על זה בפ-ם כדי לא להפריע לכולם
    סתם נתתי עצה, בלי שביקשו ממני. זה הרגל מגונה שלי, אני מניח.
    אתה בהחלט מוזמן לא להתייחס לזה בכלל, אבל הרגשתי צורך להזהיר אותך בנוגע לצה"ל.

אני מתנצל אם יצאתי סתם חטטן :)
    לא! למה? עם אנשים לא היו אומרים את מה שהם חושבים, איך היינו מתקדמים?
    OMNOMNOMCOOKIES
  • EdenNovEdenNov Posts: 338 ✭✭✭
    וואו, שחר, לא ידעתי שיש עוד אנשים ששיחקו Day of the Tentacle...
    The thing about science is that it's true whether or not you believe in it.
    edited November 2012
    EdenNov said:
    וואו, שחר, לא ידעתי שיש עוד אנשים ששיחקו Day of the Tentacle...
    ברור שיש. אחת מיצירות האומנות הגדולות של העת המודרנית!
    אתה חייב לאהוב את העבודה של טים שייפר ודייב גרוסמן.
    כלומר, אתה ממש לא חייב לאהוב אותה, אבל אם אתה לא אוהב אותה, אתה כנראה לא אנושי ואין לך רגשות.
    by NucleusDawn
    יש פה חבר'ה מהדרום?
    אני מקווה שיהיה לכם לילה שקט ושכולם יהיה בסדר.
    אני לא יודע אם מישהו עוד קורא את זה... אני עומד להתגייס (בדצמבר) וזה די מלחיץ. יש למישהו משהו להגיד בנושא? טיפים איך להתנהג ומה לעשות? אני אעריך את זה מאוד.
    שלום @EdenNov.

קודם כל ,המון בהצלחה.

אני לא יודע בדיוק מה אתה תעשה בצבא, אבל בכל מקרה, אנסה לתת לך כמה טיפים:
    - תזכור שאנשים הרבה פחות מוצלחים ממך (בכל זאת, הם לא עשויים מawesome) עברו את זה לפניך, אז בטוח שאתה תעבור את זה בהצלחה.
    - הטירונות זו הצגה מפגרת, שבה כל המשתתפים מביכים את עצמם באופן קבוע. אל תקח שום דבר קשה בתקופת הטירונות. תנסה לזכור שבעוד שנתיים, אני תזכור את תקופת הטירונות כתקופה הקלה והפשוטה ביותר בשירות שלך.
    - אל תלך נגד המערכת ראש בקיר. לעיתים קרובות, המערכת הצבאית אטומה, בירוקרטית וחסרת היגיון. אל תתן לזה להרגיז אותך יותר מדי ואם אתה נתקל בבעיות, אל תנסה להיות קשוח ולעשות שריר, כי אתה רק חייל אחד והמערכת הצבאית עצומה וחזקה ולאף אחד לא יהיה אכפת אם חייל טוב אחד יפול בין הכיסאות. תשתדל להיות סבלני ולעבוד תמיד בערוצים האיטיים (באופן מרתיח) הרשמיים, גם אם זה נראה שאין ממש תקווה להשיג את מה שאתה צריך בדרך הזאת.
    - לא משנה באיזה תפקיד תשרת, תשתדל לעשות אותו בצורה הטובה ביותר שאתה מסוגל. זה לא טיפ רק לצבא, אלא לחיים. מניסיוני, הידיעה שאתה נותן את כל מה שאתה יכול לביצוע משימה כלשהי, עוזרת מאוד למורל, גם אם המשימה נראית נראית חסרת חשיבות.
    - אין חיילים שלא תורמים לצבא. גם אם נראה לך שאתה מתבטל רוב הזמן ושאתה מבזבז את הזמן, תדע שבשורה התחתונה, אתה כן משפיע (ואני מניח שאתה תשפיע לטובה).
    - קצינים ומפקדים הם בני אדם. לפעמים הם בני אדם מחורבנים. אל תשים את המפקדים שלך על ראש הר אולימפוס, כי כשהם יפלו, אתה זה שתפגע מזה ולא הם.

המון הצלחה, ידידי. הצבא היא לא תקופה פשוטה והלחץ שלך בהחלט הגיוני, אך תשתדל תמיד לזכור שבתור מישהו שעשוי מawesome, זה קטן עליך.
    שמור על עצמך.
    תודה רבה @NucleusDawn
    אתה עוזר לי מאוד. >:D<
  • SonkaSonyaSonkaSonya Posts: 2
    שלום לכולם! 
    כיף שיש פה ייצוג, גם אם הוא קטן ;)

EdenNov said:
    תודה רבה @NucleusDawn
    אתה עוזר לי מאוד. >:D<
    בשמחה.
    אל תתבייש לשלוח לי הודעה פרטית, אם יש לך שאלות כלשהם, או סתם אם אתה רוצה להוציא קיטור על כמה שהמערכת הצבאית לא awesome.
  • רק רוצה לציין: המערכת אולי לא מדהימה, אבל יש בצבא המון אנשים מדהימים. צריך רק מזל כדי להגיע למקומות בהם יש אנשים כאלה...

(באופן כללי, לא נראה לי שאכתוב פה הרבה. יש לי העדפה להתכתבות באנגלית, וזה גם מאפשר לי דיאלוג עם יותר אנשים, אז... כן. בכל מקרה, אני נרדפייטרית מזה שנים שלא ממש אוהבת לתקשר עם אחרים מסוגי בארץ. זה נובע ממין סטיגמה לא בריאה שיש לי.)
    השיקו את חנות המוזיקה בitunes בישראל.
    אני לא מוריד מוזיקה בכלל, אז עכשיו יש לי גישה לכמות עצומה של מוזיקה, בזול במיוחד (2.90 לשיר, ברוב המקרים).
    הבעיה היא שיש לי רק 5.55 GB פנויים באייפון. נו, שוין. נסתדר.
  • GalastelGalastel Posts: 17
    @SecretOpportunist, לא הייתי יכולה לנסח את זה יותר טוב. הצבא היה מבחינתי תקופה נהדרת, בזכות האנשים שהיו סביבי, חברים שממשיכים אתי עד היום.
    המערכת היא מערכת בירוקרטית אטומה, כמו כל מערכת אחרת. אחרי בית הספר שדואג לך, צבא אטום זה שוק. אבל האקדמיה לא פחות אטומה מהצבא, וכשצריכים משהו מביטוח לאומי או מהעירייה נתקלים באותה בירוקרטיה, ואני מניחה שגם אחרי האקדמיה, דברים לא מאוד שונים. זה לא הצבא - זה החיים, וצריך להסתגל אליהם.
  • היי לכולם. אני גרה בבוסטון אבל כל המשפחה שלי נמצאת בישראל. טוב להכיר :)
  • BulleTBulleT Netanya, IsraelPosts: 14
    שלום לכולם :)
    נחמד לדעת שיש כזאת כמות של נרדפייטרים שמדברים עברית.
    image
  • NoamWitcherNoamWitcher Posts: 3
    שלום! אני מאשדוד!
    אני נרדפייטר חדש יחסית (רק כמה חודשים) 

image
  • MrsStinsfireMrsStinsfire Posts: 1
    אז רציתי להגיד כמה מילים

קשקושים, בלבוש, קוקו, שפיץ, תודה!

...

כן. לי, בת 22, מירושלים. חדשה כאן. היי לכולם!
  • hallelhallel Posts: 1

הי :)

אני ממש שמחה שהגעתי לפורום הזה... אני נרדפייטרית בערך שנה וחצי, ואני לא מכירה עוד נרדפייטרים, אבל אני לא בטוחה מספיק באנגלית שלי כדי להשתתף בפורומים ולהכיר אנשים :/

בכל מקרה, אני רואה שלא מאוד פעיל פה, אבל עדיין נחמד לראות שאני לא לבד :)

Sign In or Register to comment.